ODU/OBX Intercollegiate

Oct. 24 to Oct. 26, 2021 Hosted by Old Dominion University & Old Dominion University @ Powells Point, NC

Tee Times for Round 3

Tee Times Position 1 Position 2 Position 3
1. 8:00 am (1) Jonathan Elkins / Villanova Silvester Tan / Drake Bryce Zimmerman / Hartford
2. 8:09 am (1) Noah Peck / Villanova Nick Pittman / Drake Kyle St. Pierre / Hartford
3. 8:18 am (1) Peter Weaver / Villanova Nikko Ganas / Drake Conor Byrne / Hartford
4. 8:27 am (1) Vimal Alokam / Villanova Lucas Scherf / Drake Danny Frodigh / Hartford
5. 8:36 am (1) Matthew Copeland / Villanova Tim Lim / Drake Ryan Tomaso / Hartford
6. 8:45 am (1) Jack Johnson / North Dakota State Filip Wetterqvist / Old Dominion Steve Lorenzo / Saint Joseph's (PA)
7. 8:54 am (1) Gavin Cronkhite / North Dakota State Jakob Chicoyne / Old Dominion Kevin Smith / Saint Joseph's (PA)
8. 9:03 am (1) Brock Winter / North Dakota State Jakob Henriksson / Old Dominion Ryan Gorman / Saint Joseph's (PA)
9. 9:12 am (1) Nate Adams / North Dakota State Gustav Fransson / Old Dominion J.T. Spina / Saint Joseph's (PA)
10. 9:21 am (1) Ian Simonich / North Dakota State Rasmus Konradsson / Old Dominion Wills Montgomery / Saint Joseph's (PA)
11. 9:30 am (1) Brad Whitaker / Georgetown Liam Hart / Drexel Hugo Kedzlie / Delaware
12. 9:39 am (1) Charlie Creamean / Georgetown Griffin Mitchell / Drexel Owen Manchester / Delaware
13. 9:48 am (1) Will O'Neill / Georgetown Angelo Giantsopoulos / Drexel Michal Bargenda / Delaware
14. 9:57 am (1) Pieter DeGroot / Georgetown Jeffrey Cunningham / Drexel Sparky Ariyachatvakin / Delaware
15. 10:06 am (1) Max Hutter / Georgetown Drue Nicholas / Drexel Roberto Nieves / Delaware
16. 8:00 am (10) Joseph Pisarcik / St. Francis-PA Erik Stoxen / North Dakota
17. 8:09 am (10) Nathan Godbout / St. Francis-PA Grayson Wetch / North Dakota
18. 8:18 am (10) Alex Kiepert / St. Francis-PA Zach Hinschberger / North Dakota John Wang  IND  / Old Dominion
19. 8:27 am (10) J.W. Cunningham / St. Francis-PA Brandon McGarry / North Dakota Mason McCoy  IND  / Old Dominion
20. 8:36 am (10) Marc-Antoine Hotte / St. Francis-PA Lucas Feterl / North Dakota Kazuki Yamauchi  IND  / Old Dominion
21. 8:45 am (10) Jude Cummings / St. Bonaventure Christopher Atkinson / Omaha Ryan Neff / South Dakota
22. 8:54 am (10) Jack Geise / St. Bonaventure Noah Hartman / Omaha Nick LaMotte / South Dakota
23. 9:03 am (10) Lance Sininger / St. Bonaventure Mathew Halvorson / Omaha Ian Johnston / South Dakota
24. 9:12 am (10) Christian Chapman / St. Bonaventure Kurtis Rodriguez / Omaha Hunter Rebrovich / South Dakota
25. 9:21 am (10) Danny Gianniny / St. Bonaventure Josh Peters / Omaha Max Schmidtke / South Dakota
26. 9:30 am (10) Christian Michael / Longwood Connor Neighbors / SIU Edwardsville Braxton Tracy / Navy
27. 9:39 am (10) Scott Jordan / Longwood Presley Mackelburg / SIU Edwardsville Noah Nuez / Navy
28. 9:48 am (10) Brendan Dunphy / Longwood Brooks Jungbluth / SIU Edwardsville Nicholas Klock / Navy
29. 9:57 am (10) Ryan Hammer / Longwood Anthony Ruthey / SIU Edwardsville Keegan Shreves / Navy
30. 10:06 am (10) Nick Rakes / Longwood TJ Baker / SIU Edwardsville Chad Deegan / Navy