2017 Notre Dame Clover Cup

March 17 to March 19, 2017 Hosted by Notre Dame @ Mesa, AZ

Tee Times for Round 3

"A" groups tee off first in Shotgun format

Tee Times Position 1 Position 2 Position 3
28. 8:00 am (18a) Kari Bellville  IND  / Notre Dame Pear Siriko  IND  / Indiana Alison Snakard  IND  / Notre Dame
27. 8:00 am (18b) Janie Fineis  IND  / Notre Dame Paige Crafton  IND  / Indiana Emily Kurey  IND  / UNCG
26. 8:00 am (17) Madison Kerley  IND  / ASU Alix Kong  IND  / Indiana Emma Fisher  IND  / Indiana
25. 8:00 am (16) Elisa Pierre / Indiana Kristin Powers / UNCG Lindsey Hackleman / IUPUI
24. 8:00 am (15) Erin Harper / Indiana Kendall Dobbins / UNCG Erin Ingram / IUPUI
23. 8:00 am (14a) Carolina Garrett / Indiana Louisa Tichy / UNCG Lindsey Budnik / IUPUI
22. 8:00 am (14b) Theresa-Ann Jedra / Indiana Natalia Asensio / UNCG MeKenzie Hilsmeyer / IUPUI
21. 8:00 am (13) Ana Sanjuan / Indiana Alexis Kershaw / UNCG Aneta Abrahamova / IUPUI
20. 8:00 am (12) Claire Carlin / Kentucky Alyssa Burritt / Cincinnati Emily Gillman / Nebraska
19. 8:00 am (11a) Isabelle Johansson / Kentucky Valentina Herrera / Cincinnati Sarah Pravecek / Nebraska
18. 8:00 am (11b) Sarah Shipley / Kentucky Ashley Cassidy / Cincinnati Annie Sritragul / Nebraska
17. 8:00 am (10a) Grace Rose / Kentucky Anika Hitt / Cincinnati Audrey Judd / Nebraska
16. 8:00 am (10b) Josephine Chang / Kentucky Christina Gloor / Cincinnati Kate Smith / Nebraska
15. 8:00 am (9a) Katerina Krasova / FIU Maggie Heggerston / Minnesota Antonia Scherer / Vanderbilt
14. 8:00 am (9b) Diana Velez-Gordillo / FIU Muyu Wu / Minnesota Alexandra Farnsworth / Vanderbilt
13. 8:00 am (8) Coralia Arias / FIU Sabrine Garrison / Minnesota Abbey Carlson / Vanderbilt
12. 8:00 am (7a) Carolina Rotzinger Ballesteros / FIU Emie Peronnin / Minnesota Kate Sborov / Vanderbilt
11. 8:00 am (7b) Camila Serrano / FIU Heather Ciskowski / Minnesota Courtney Zeng / Vanderbilt
10. 8:00 am (6a) Rylee Pedigo / Oklahoma Annika Clark / TCU Maddie Rose Hamilton / Notre Dame
9. 8:00 am (6b) Hannah Wood / Oklahoma Brooke Graebe / TCU Mia Ayer / Notre Dame
8. 8:00 am (5a) Valerie Tanguay / Oklahoma Kelly McGovern / TCU Jordan Ferreira / Notre Dame
7. 8:00 am (5b) Ana Ruiz / Oklahoma Emmy Martin / TCU Emma Albrecht / Notre Dame
6. 8:00 am (4) Julienne Soo / Oklahoma Brooke McDougald / TCU Isabella DiLisio / Notre Dame
5. 8:00 am (3a) Roberta Liti / ASU Ivon Reijers / Houston Amanda Doherty / Florida State
4. 8:00 am (3b) Olivia Mehaffey / ASU Allie Andersen / Houston Lydia Gumm / Florida State
3. 8:00 am (2) Sophia Zeeb / ASU Megan Thothong / Houston Kim Metraux / Florida State
2. 8:00 am (1a) LInnea Strom / ASU Leonie Harm / Houston Morgane Metraux / Florida State
1. 8:00 am (1b) Monica Vaughn / ASU Courtney Tibiletti / Houston Matilda Castren / Florida State