Tee Times |
Position 1
|
Position 2
|
Position 3
|
---|
1. 8:00 am |
Cameron Cift, Brownsburg
|
Connor Taylor, Greencastle
|
Zach Rickets, Whiteland
|
2. 8:10 am |
Colin Hussey, Guerin
|
Woods Procise, Heritage Christian
|
Adam Horner, HSE
|
3. 8:20 am |
Malachi Mackay, Lutheran
|
Sam Patel, Mooresville
|
Austin Davis, Pendleton Heights
|
4. 8:30 am |
Jonah Tracy, Center Grove
|
Dylan Gabbart, Avon
|
Reed Turpon, Ritter
|
5. 8:40 am |
Kyle Bachmann, Center Grove
|
Tyler Nickol, Avon
|
Kevin Tillery, Ritter
|
6. 8:50 am |
Alex Heck, Center Grove
|
Carson Orr, Yorktown
|
Mark Poole, Roncalli
|
7. 9:00 am |
Caleb Tidd, Center Grove
|
Alex Bratton, Yorktown
|
Luke Poole, Roncalli
|
8. 9:10 am |
Peyton Short, Center Grove
|
Konnor Johnson, Yorktown
|
Peyton Zins, Roncalli
|
9. 9:20 am |
Collin Rassell, Western
|
Evan Servies, Tipton
|
Ryan Gausepohl, Fishers
|
10. 9:30 am |
Avery Hayes, Western
|
Adin Bogard, Tipton
|
Dylan O'Daniel, Fishers
|
11. 9:40 am |
Trevor White, Western
|
Griffin Hare, Tipton
|
Jeremy Devers, Centerville
|
12. 9:50 am |
Spencer Chambers, Western
|
Noah Wolfe, Tipton
|
Nathaniel Acres, Fishers
|
13. 10:00 am |
Braden Estes, Cathedral
|
Jason Downer, Perry Meridian
|
Curtis Bausback, Greensburg
|
14. 10:10 am |
Caleb Land, Cathedral
|
Mason Wooten, Perry Meridian
|
Blake Schneider, Shelbyville
|
15. 10:20 am |
Carter Caito, Cathedral
|
Jackson Deets, Brebeuf
|
Jordan Brandman, Triton Central
|
16. 10:30 am |
David Cooke, Cathedral
|
Billy McCullough, Brebeuf
|
Drake Biggs, Westfield
|
17. 10:40 am |
Mark Byerly, Christian Liberty
|
Kyle Zimmerman, Lebanon
|
Luke Snyder, Westfield
|
18. 10:50 am |
Turner Royal, Bloomfield
|
Christian Parks, Lebanon
|
Jacob Riddle, Westfield
|
19. 11:10 am |
Lukas Stitle, Carmel
|
Charlie Bless, Bloomington North
|
Thomas Newton, Harrison
|
20. 11:20 am |
Luke Prall, Carmel
|
Max Holmes, LaPorte
|
Nic Hofman, Harrison
|
21. 11:30 am |
Clay Stirsman, Carmel
|
Hunter Morgan, Centerville
|
Taylor Gardener, Tri West
|
22. 11:40 am |
Bailey Moistner, Northeastern
|
Dylan Dexter, McCutcheon
|
William Kappes, Zionsville
|
23. 11:50 am |
Jake Shue, Northeastern
|
Jeff Cook, McCutcheon
|
Jack David, Zionsville
|
24. 12:00 pm |
Kyle Woolums, Northeastern
|
Jonathon Wendall, McCutcheon
|
Zayne Spangler, Martinsville
|
25. 12:10 pm |
Chase Claymier, Evansville North
|
Bo Thorgren, Valparaiso
|
Luke Riley, Lafayette Jefferson
|
26. 12:20 pm |
Nathan Hoss, Evansville North
|
Andrew Karr, Valparaiso
|
Griffen Reynolds, Lanesville
|
27. 12:30 pm |
Mitchell Johnson, Evansville North
|
Mark Civanich, Valparaiso
|
Parker Wilburn, Logansport
|
28. 12:40 pm |
Ben Hoagland, Reitz Memorial
|
Josh Yoder, Penn
|
Nels Surtani, Park Tudor
|
29. 12:50 pm |
Matt Godsey, Reitz Memorial
|
Bazil Fury, Penn
|
Jacob Ullom, North Central
|
30. 1:00 pm |
Reece Compton, Floyd Central
|
Jadden Ousley, Twin Lakes
|
Hunter Jones, Southern Wells
|
31. 1:10 pm |
Ty Ploss, Twin Lakes
|
Conrad Emmons, Lewis Cass
|
Kalvary Lingenfelter, Rochester
|
32. 1:30 pm |
Ethan Vallejo, Goshen
|
Keaton Kitson, Northwood
|
Alex Gull, Rensselear
|
33. 1:40 pm |
Adam May, Gibson Southern
|
Dyan Davis, Northrop
|
Jacob Hillan, Rensselear
|
34. 1:50 pm |
Bryce Luedtke, Mississinewa
|
Wade Worthington, Evansville Central
|
Scottie Saylor, FW Carroll
|
35. 2:00 pm |
Mitchell Wilson, Columbia
|
Finn Kiger, Crown Point
|
Brandt Guthrie, Edgewood
|
36. 2:10 pm |
Corbin Robinson, Peru
|
Colton Brothers, Barr-Reev
|
Patrick Gothard, Lafayette Catholic
|
37. 2:20 pm |
Jeremy Harper, Silver Creek
|
Cade Brouyette, Tipp Valley
|
Aaron Lukas, Boone Grove
|