The Rebel Beach

Feb. 18 to Feb. 19, 2019 Hosted by UNLV @ Las Vegas, NV

Tee Times for Round 3

"A" groups tee off first in Shotgun format

Tee Times Position 1 Position 2 Position 3 Position 4
22. 9:30 am (18) Morgan Polley  IND  / Long Beach State Hannah Ko  IND  / Long Beach State Hannah Son  IND  / Long Beach State
21. 9:30 am (17a) Maddie Riggs / UC Irvine Eliska Kocourkova / Northern Arizona Kristin Simonsen / Fresno State Kaitlin Collom / Nevada
20. 9:30 am (17b) Sienna Lyford / UC Irvine Ashley Croft / Northern Arizona Kelsi Stieler / Fresno State Katy Rutherford / Nevada
19. 9:30 am (16) Cameron Lee / UC Irvine Sara Padilla / Northern Arizona Harriet Lynch / Fresno State Jenny Krause / Nevada
18. 9:30 am (15) Sabrina Li / UC Irvine Loren Skibba / Northern Arizona Jess Hall / Fresno State Chaithra Katamneni / Nevada
17. 9:30 am (14) Janet Yeo / UC Irvine Aleksandra Chekalina / Northern Arizona Brigitte Thibault / Fresno State Victoria Gailey / Nevada
16. 9:30 am (13) Alyssa Getty / UNLV Kamie Hamada / New Mexico Ya Chun Chang / Arizona Haley Nist / Colorado
15. 9:30 am (12) Shannon Oh / UNLV Reva Morris / New Mexico Sandra Nordaas / Arizona Elle Otten / Colorado
14. 9:30 am (11) Veronica Joels / UNLV Emma Edwards / New Mexico Bianca Pagdanganan / Arizona Gillian Vance / Colorado
13. 9:30 am (10a) Polly Mack / UNLV Darian Zachek / New Mexico Yu-Sang Hou / Arizona Malak Bouraeda / Colorado
12. 9:30 am (10b) Elizabeth Prior / UNLV Caroline Jansson / New Mexico Haley Moore / Arizona Kirsty Hodgkins / Colorado
11. 9:30 am (9) Kelsey Webster  IND  / Colorado Haley Tygret  IND  / Long Beach State Cathy Liu  IND  / UNLV
10. 9:30 am (8a) Annick Haczkiewicz / BYU Maria Prado / New Mexico State Alexandra Cooper / San Jose S Haley Greb / Colorado State
9. 9:30 am (8b) Anna Kennedy / BYU Tiegan Taylor / New Mexico State Maddie White / San Jose S Jessica Sloot / Colorado State
8. 9:30 am (7) Allysha Mae Mateo / BYU Kehler Koss / New Mexico State Natasha Andrea Oon / San Jose S Katrina Prendergast / Colorado State
7. 9:30 am (6) Naomi Soifua / BYU Pun Chanachai / New Mexico State Antonia Malate / San Jose S Saga Traustadottir / Colorado State
6. 9:30 am (5) Rose Huang / BYU Dominique Galloway / New Mexico State Abegail Arevalo / San Jose S Ellen Secor / Colorado State
5. 9:30 am (4) Maria Davis / Long Beach State Alexis Phadungmartvorakul / Oregon Madison Barnett / Charlotte Anna Redding / Virginia
4. 9:30 am (3) Hunter Pate / Long Beach State Amy Matsuoka / Oregon Siarra Stola / Charlotte Beth Lillie / Virginia
3. 9:30 am (2) Cara Barker / Long Beach State Tze-Han Lin / Oregon Cecilie Finne-Ipsen / Charlotte Riley Smyth / Virginia
2. 9:30 am (1a) Holland Shourds / Long Beach State Kathleen Scavo / Oregon Jillian Farrell / Charlotte Julia Ford / Virginia
1. 9:30 am (1b) Euna Pak / Long Beach State Petra Salko / Oregon Ellinor Sudow / Charlotte Katharine Patrick / Virginia