2018 ODU/OBX Intercollegiate

Oct. 21 to Oct. 23, 2018 Hosted by Old Dominion University @ Powells Point, NC

Tee Times for Round 3

Tee Times Position 1 Position 2 Position 3
1. 8:00 am (1) R J Wren / Delaware Sam Jung / George Mason Chase Wicklund / Drake
2. 8:09 am (1) Roberto Nieves / Delaware Takahiro Nojima / George Mason Arjun Reddy / Drake
3. 8:18 am (1) Matt Pulgini / Delaware Will Christian / George Mason Kyle MacDonald / Drake
4. 8:27 am (1) Christian Chapman / Delaware JP Miller / George Mason Lucas Scherf / Drake
5. 8:36 am (1) Jack Melville / Delaware Jeff Wilson / George Mason Tommi Avant / Drake
6. 8:45 am (1) Doug Rios Ceballos / Old Dominion Will Rand / Georgetown Ryan Tattan / Winthrop
7. 8:54 am (1) Carter Morgan / Old Dominion Will O'Neill / Georgetown Tyler Koch / Winthrop
8. 9:03 am (1) Chris Ayers / Old Dominion Patrick DiPasquale / Georgetown Zak Butt / Winthrop
9. 9:12 am (1) Gustav Fransson / Old Dominion Hardin Councill / Georgetown Sawyer Mills / Winthrop
10. 9:21 am (1) Calvin Greschner / Old Dominion Eduardo Blochtein / Georgetown Michael McKee / Winthrop
11. 9:30 am (1) Ray Kraivixien / Campbell Reese McFarlane / UNC Wilmington Angelo Giantsopoulos / Drexel
12. 9:39 am (1) Pontus Nyholm / Campbell Blake McShea / UNC Wilmington Jeffrey Cunningham / Drexel
13. 9:48 am (1) Max Theodorakis / Campbell Christofer Rahm / UNC Wilmington Stephen Cerbara / Drexel
14. 9:57 am (1) Brett McLamb / Campbell Stephen Saleeby / UNC Wilmington Alex Butler / Drexel
15. 10:06 am (1) Jesper Svensson / Campbell A. Segundo Oliva Pinto / UNC Wilmington Connor Schmidt / Drexel
16. 10:15 am (1) Michael Minnehan  IND  / Old Dominion Chandler Wilkins  IND  / Old Dominion
17. 8:00 am (10) Sam McNulty / Hartford Joseph Busiello / Manhattan J.W. Cunningham / St. Francis (PA)
18. 8:09 am (10) Ryan Tomaso / Hartford Preston Shortell / Manhattan Alexander Kiepert / St. Francis (PA)
19. 8:18 am (10) Matthew Schwab / Hartford Jimmy Escoto / Manhattan Avery Papalia / St. Francis (PA)
20. 8:27 am (10) Elias Gross / Hartford Georgy Chernov / Manhattan Luke Minsky / St. Francis (PA)
21. 8:36 am (10) Eric Evans / Hartford Sam Taraian / Manhattan Jacob Wilson / St. Francis (PA)
22. 8:45 am (10) Kaleb Smith / Akron Teagan Stephenson / Longwood Doug Grem / Towson
23. 8:54 am (10) Mitchell McFarland / Akron Colin Caporal / Longwood William Bachelor / Towson
24. 9:03 am (10) Ignacio Puente / Akron Adam Szwed / Longwood Jackson Courtney / Towson
25. 9:12 am (10) Beau Bayerl / Akron Brandon Weaver / Longwood Justin Griffith / Towson
26. 9:21 am (10) Elliott Grayson / Akron Jordan Boulton / Longwood Kobdech Rodrat / Towson
27. 9:30 am (10) Dax Wallat / North Dakota State Wills Montgomery / St. Joseph's Nick Kagy / Nebraska-Omaha
28. 9:39 am (10) Will Holmgren / North Dakota State Ross Pilliod / St. Joseph's Cole Christain / Nebraska-Omaha
29. 9:48 am (10) Lucas Johnson / North Dakota State Richard Riva / St. Joseph's Jonah Wright / Nebraska-Omaha
30. 9:57 am (10) Van Holmgren / North Dakota State Michael O'Brien / St. Joseph's Kevin Gordon / Nebraska-Omaha
31. 10:06 am (10) Andrew Israelson / North Dakota State J.T. Spina / St. Joseph's Witchayapat Sinsrang / Nebraska-Omaha